Özel Taksit Seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Fabrilli: Hem Şık Hem Afilli 

Yarım Asra Yakın Tecrübemizle Fabrilli Sizlerle…

1977 yılında Ordu'da Konak Mobilya adıyla başlayan perakende mobilya serüvenimiz, zamanla Karadeniz Bölgesi'nin en iddialı markalarından biri olmamıza vesile oldu. 1997'de Samsun'da Gülsan Sanayi Sitesi'nde açtığımız Dekor Mobilya ile yola devam ederek, 2014'te Lovelet AVM Mobilyakent'teki showroom'umuzu, ardından 2018'de Eski Sanayi Sitesi'nde kurduğumuz yeni mağazamızı da ekleyerek, siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak için büyümeye devam ettik.

Biz, üretici bir firma olmamızın getirdiği avantajla, sektördeki gelişim ve değişimlere hızlı bir şekilde uyum sağlayarak, en yeni ve kaliteli ürünleri mağazalarımızda sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Fabrilli olarak, müşterilerimize sunduğumuz her üründe kalite ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizde de sizin yanınızda olmayı ve memnuniyetinizi sağlamayı amaçlıyoruz. Tüm mobilya alımlarınızı nakit değer üzerinden gerçekleştiriyor ve ekstra mağaza giderleri gibi maliyetleri en aza indirerek, sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz.

Türkiye'nin önde gelen üreticileriyle yaptığımız iş birlikleri sayesinde, her zevke hitap eden, kaliteli ve uygun fiyatlı kampanyalar düzenliyoruz. Yeni evlenen çiftlerden, evini yenilemek isteyenlere kadar herkesin beklentilerini karşılamak için esnek tasarımlı çözümler ve zengin kumaş seçenekleri sunuyoruz.

Fabrilli ailesi olarak, ürünlerimizin yaşam alanlarınızı en değerli köşeleri ve hayallerinizi süslerken size yaşattığı mutluluk için teşekkür ederiz. Her bir tedarikçi firmamıza, elinden gelenin fazlasını yapan nakliye iş ortaklarımıza ve emektar çalışanlarımıza minnettarız.

Fabrilli: Hem Şık Hem Afilli, evinizin her köşesine zarafet ve estetik katmak için burada. Sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Alışveriş Sepetim

WhatsApp ile sor!