Hakkımızda

Firmamız ilk olarak Ordu ilinde halen faaliyetini sürdürmekte olan Konak Mobilya adıyla 1977 yılında Perakende Mobilya Mağazacılığına başlamıştır. İlerleyen süreçte Samsun'da da 1997 yılında Gülsan Sanayi Sitesi'nde açılan 6 katlı 1.800 m2.lik Merkez Mağazamız Dekor Mobilya adıyla Samsun'daki hizmetine başlamıştır. 2014'te açılan Lovelet AVM Mobilyakent'teki Showroom'umuza , 2018 yılında Eski Sanayi Sitesi'de 5 katlı 2.000m2. alanda faaliyet gösteren Yeni mağazamızı da ekleyerek, Karadeniz Bölgesi'nin en iddialı Mobilya Markalarından birisi konumuna gelmiş bulunmaktayız.
 

Biz üretici bir firma olmamanın avantajı ile tüm koleksiyonlardan ürün tedarik etme şansına sahibiz. Bu sayede sektörün gelişim,yenilenme ve değişimlerine en hızlı şekilde uyum sağlayıp en yeni modelleri mağazalarımızda beğenilerinize sunabilmekteyiz.

 

Sitemizde gördüğünüz mobilyalar mağazalaramızda satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

 

 

Garanti kapsamında gerekli müdahaleyi ve değişimi Dekor Mobilya olarak biz ilgilenmekteyiz. Tüm mobilya alımlarını nakit değer üzerinden alarak ve ekstra mağaza gideri gibi ciddi miktarda bir giderimiz olmaması avantajı ile uygun şekilde fiyatlandırarak satabilmekteyiz.

 

Bölgemizde mobilyada "kalite ve uygun fiyat" kavramlarını sektöre kazandıran ilk firma olan Dekor Mobilya, kaliteli hizmet ilkesi ve Türkiye'nin birçok yerine geçerli olan teslimat hizmeti ile satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

 

Türkiye'nin öncü üreticileriyle yaptığı anlaşmalarla, yeni evlenen çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlı kampanyalar hazırlayan Dekor Mobilya, müşterilerinin istek ve beğenileri doğrultusunda esnek tasarımlı çözümleri, zengin kumaş ve kaplama seçenekleriyle her zevke hitap ediyor.

 

Evinizin hemen her ihtiyacını karşılamaya çalışan Dekor Mobilya'da, mobilya seçenekleri (yatak odaları, yemek odaları, koltuklar, kanepeler, genç odaları, duvar üniteleri, baza ve yatak setleri ) dışında birçok ev aksesuarı da bulmak mümkün.

 


Gayret ve girişimlerimizin sonucu olarak, ürünlerimizin yaşam alanlarının en değerli köşelerini ve hayallerinizi süslerken bu mutluluğu bize yaşatan,bütün tedarikçi firmalarımızı,elinden çok yüreği ile bize sarılan nakliye firmaları ve emektar çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Alışveriş Sepetim

WhatsApp ile sor!