Zen Tv Ünitesi

Zen Tv Ünitesi

Stoklarla Sınırlı Kampanya
Takım İçeriği Değiştir
dekormobily

Öne Çıkan Özellikleri

İndirimde
Fırsat Ürünü
Vivense

Takım İçeriği

Alt blok,cam kapaklı dolap ve raftan oluşmaktadır.

Vivense
Takım İçeriği Değiştir
Parçalar Fiyat Nakit Adet Toplam Çıkar

Tv Ünitesi

16400 TL 9840 TL
16400 TL
Seçilen Parçalar

Bu takımın içeriğini değiştirebilirsin.

Tv Ünitesi 1x16,400.00 TL
Taksit Tablosu
TAKSİT İNDİRİM AYLIK ÖDEME FİYAT
Mağazalarınızda görebilir miyim?
Bu ürünümüzü GÜLSAN SANAYİ MAĞAZA’mızda görerek sipariş verebilirsiniz.

Gülsan Sanayi Mağaza Yol Tarifi →
Ürün Özellikleri

Tv ünitesi modeli ahşabın doğal dokusunun rebab denilen gri tonla kullanılmasıyla tasarlanmıştır. Gri rengin ahşap dokuyla ön plana çıkarılması oldukça farklı bir tarz ortaya koymuştur. Zen Duvar Ünitesi alt modül ve üst modül olarak toplamda üç adet parçadan oluşmaktadır. Alt modülde iki adet kapaklı dolap ve bir adet çekmece bulunmaktadır. Çekmece ve kapak ön yüzeylerinde kısmi yansıtıcı yüzeylere yer verilmiştir. Bu yüzeyler kulplarla uyumlu olacak şekilde gold renklidir. Alt modülün üst tablası, gri-siyah renkli mermer görünümüne sahiptir ve parlaktır. Üst modülde ise bir adet cam kapaklı dolap ve raf modülü mevcuttur. Cam kapak temperlenmiştir ve kırılmalara karşı direnci arttırılmıştır. Cam kapak olması sayesinde içerisinde konumlandırılan aksesuarlarınız oldukça şık görünecektir. Birbirinden farklı tasarlanan modüller, eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz birçok alan oluşturmuştur. Ünite ayakları tornalanmış ahşap ayaktır. Kulplarla uyumlu olarak altın topuz detayına sahip olan ayaklar, ahşap olması sayesinde oldukça dayanıklıdır. Alt modülün yüksek ayak olarak tasarlanması sayesinde temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca alt modülün rebab renkli ve şık ayakları tasarımı uzun yıllar kullanabilmeniz ve tasarımın sağlamlığını arttırmak amacıyla alt modülün orta kısmına kadar devam etmektedir..

Duvar Ünitesi: (en: 226 cm / derinlik: 44 cm / yükseklik: 43 cm)

Ödeme Şekillerimiz

Satın almak istediğiniz ürünü nakit, havale/EFT, kredi kartlarında 9 aya varan taksit ve banka onaylı mobilya alışveriş kredileri ile 36 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz.

Kredi kartı ve alışveriş kredileri ile satın almak istiyorsanız lütfen 0549 740 55 00 nolu WhatsApp hattımızdan bize ulaşın.

Teslimat ve Kurulum

Yurtİçi Teslimatları

Samsun, Ordu, Giresun, Sinop ve Amasya il merkezi ve bazı ilçe merkezlerine kendi araç ve profesyonel ekibimizle ücretsiz teslimat ve kurulum yapıyoruz. Diğer il ve ilçelere teslimat ve kurulum ücreti yapacağınız alışveriş miktarına ve satın alacağınız ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Teslimat ve kurulum ücreti için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Whatsapp hattımız : 0549 740 55 00

Yurt Dışı Teslimatları

Anlaşmalı olduğumuz mobilya taşımacılığında uzman lojistik firmaları ile gönderim sağlıyoruz. Konusunda uzman ekibiyle kapınıza kadar teslimat yapılmaktadır.

Yurtdışı gönderimlerde kargo alıcıya aittir. Kargo bedelleri ürün ve ülkelere göre değişmektedir. Taşıma bedeli içine tüm masraflar dahil ve yaşadığınız ülkenin gümrük vergisi dahil toplam rakamı ödüyorsunuz, söylediğimiz kargo ve gümrük bedelinden başka bir ücret ödemiyorsunuz.

Ürünler Ülkenize geldiğinde kapınıza kadar teslimatınız güvenli bir şekilde yapılacaktır.

Yurt dışı kargo bedelleri ve gerekli bilgi için +90 549 740 5500 numaralı telefonumuzdan whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim

WhatsApp ile sor!